Mihklilaada panus abivajavate laste heaks

29.09 toimus koostöös lastevanematega Lohkva Lasteaia õuealal Mihklilaata. Laadal müüdava kauba tingimus oli, et see on koos lapsega või ise valmistatud ese või toiduaine. Müügiletid said rikkalikud. Laadakaupadesse panustasid pered erinevate küpsetiste, hoidiste ja muu kodus tehtud söödavaga, aga lapsed panid müüki ka lasteaias koos meisterdatud küpsetisi. Ilmataat oli samuti rikkalik, õnnistas meid korraliku vihmaga. Kuid vaatamata vihmale, oli meie laadameeleolu rõõmsameelne ja kaup letidelt leidis endale omaniku.

Laada tulu 1100 eurot soovisime seekord anda heategevuseks ja hoolekogu otsusel läks tulu SA Tartu Ülikooli Kliinikumi Lastefondile.

31. oktoobril tulid lastele külla SA Tartu Ülikooli Kliinikumi Lastefondi inimesed, et vastu meie annetusraha. Lapsed said valida, millist Lastefondi heategevusprojekti toetada – kas abivajavate laste alternatiivteraapiat (nagu hobu-, muusika- jm teraapiat), raviprille või liikumispuudega laste mänguväljakuid – häälteenamusega võitis alternatiivteraapia.

Annetusraha andis Lastefondile üle meie hoolekogu esinaine Tanika Krull.

Oli uhke tunne, et ka meie aitame aidata!